Klubbat för:
3 600 SEK
1 500 SEK
KAFFE/TESERVIS, 32 dlr, "Sanssouci", Rosenthal, porslin, bestående av: 15 kaffekoppar med fat, 17 tekoppar med fat, 2 extra tekoppar samt 2 kaffefat medföljer
Smärre bruksslitage, mindre nagg
802115
2020-08-20