Skallror, 2 st silver
2020-08-19
801882
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORMSKALLROR, 2 st,. i form av armringar, silver, 1900-tal, diameter ca 13 cm, vikt ca 178 g
Åldersrelaterat slitage