Kpm Berlin tallrikar 4 st

Kpm Berlin tallrikar 4 st
Kpm Berlin tallrikar 4 st
Kpm Berlin tallrikar 4 st
Kpm Berlin tallrikar 4 st
Kpm Berlin tallrikar 4 st
Kpm Berlin tallrikar 4 st
Kpm Berlin tallrikar 4 st
Kpm Berlin tallrikar 4 st
Kpm Berlin tallrikar 4 st
Kpm Berlin tallrikar 4 st
Kpm Berlin tallrikar 4 st
Kpm Berlin tallrikar 4 st
Kpm Berlin tallrikar 4 st
Kpm Berlin tallrikar 4 st
Kpm Berlin tallrikar 4 st
Kpm Berlin tallrikar 4 st

Klubbat för:

82 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KPM BERLIN, tallrikar, 4 st., porslin, 1800-talets slut, antikiserande dekor, delvis förgylld, diameter ca 25 cm

Bruks och åldersslitage, bortfall av dekor

801830

2020-08-19