Ulrica Hydman-Vallien
2020-08-30
801801
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): "Kärleksbild", signerad Ulrica HV, numrerad 906/1600, färglitografi, ca 62x86 cm, oramat blad