Andreas Lundberg
2020-08-30
801758
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Trappa, monogramsignerad, pigmentprint, bildmått ca 42x62, numrerad 19/50.