Målning
2020-08-18
801739
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Tur på långfärdsskridskor, signerad, olja på pannå, ca 45x56 cm