Taklampa
2020-08-19
801701
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, IKEA, 1970-tal, 1 ljuspunkt, rödlackerad plåt, höjd ca 43, diameter 47 cm
Några repor, slitage, funktionen garanteras ej