Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KJELL ERIK KILLI OLSEN, signerad och daterad K.E.K.O 1983 New York, tusch, bildmått ca 59x44 cm
En mindre fläck
801645
2020-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här