Iron
2020-08-16
801366
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IRON (född 1973): "Miss Fortune", signerad samt numrerad, 30/90, gicleé print, bildmått ca 40x40 cm.