Matta
2020-08-16
801310
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, 1900-talets första hälft, ca 1920 / 1930-tal, ca 206x145 cm
Bruksslitage. Fransar med slitage