Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
TERRINFAT, porslin, Kina, Jiaqing (1796-1820), blomsterdekor i underglasyrblått, längd 39 cm.
Bruksslitage, kantnagg samt flisa.
801290
2020-08-25