Luxus
2020-08-16
801289
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, taklampa, Luxus, 1960-70-tal, ekdetalj ovanpå plastskärm, diameter ca 57 cm
Smärre repor och slitage.