Malmkrona
2020-08-17
801197
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MALMKRONA, barockstil, 1900-tal, mässing, 8-armad elektifierad, höjd ca 69, diameter 58 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage