Bordslystrar
2020-08-24
801191
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLYSTRAR, 1-par, 1900-talets första hälft, stomme i mässing. för två ljus, olikslipade prismor, höjd ca 33 cm
Smärre slitage