Oljemålning Eric Cederberg
2020-08-20
801048
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ERIC CEDERBERG (1897-1984): signerad E. Cederberg, olja på pannå, ca 32x40 cm
Krackelering