Axel Fridell etsningar
Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
AXEL FRIDELL, tre etsningar, torrnål "stående naken modell" 1929-30 blindstämplad Axel Fridell ca 19x12 cm, "Krogen II" F.f.G.K ca 17,5x23,5 cm, "Etsarateliern" synligt mått 30x19,7 cm,
Ej examinerad ur ram
801017
2020-08-30