Docka Bild Lilli Reinhard Berthier

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BILD LILLI, docka, sent 1950-tal, Reinhard Berthier, Greiner & Hausser Gmbh, Tyskland, tillverkningsperiod 1955-64, polystyrene, målat ansikte, originalkädd, höjd ca 19 cm

En handled lagad, huvudet något löst, håret med smärre slitage

800949

2020-08-13