Ewå golvlampa
2020-08-17
800867
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EWÅ, golvlampa, mässing, Värnamo, 1900-talets andra hälft, med lampskärm, höjd inkl skärm ca 142 cm
Bucklor på fot, reva i lampskärmen samt mindre missfärgning, bruksslitage, funktion ej kontrollerad, SAV ansvarar ej för funktionen