Ampel
2020-08-16
800863
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
AMPEL, 1900-tal, för 1 ljus, mässing och klarglas, upphängd i kedjo, höjd på glaskupan ca 40, diameter 33 cm
Bruksslitage