Peter Dahl litografi
2020-08-13
800809
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PETER DAHL (1934-2019) "Bredbergskans och Mowitz Melankoli", ur Fredmans ep, nr 44, signerad, färglitografi, ca 43x29 cm
Ej examinerad ur ram