Hans-Erik Eriksson oljemålning
2020-08-12
800796
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Vårlandskap, signerad och daterad Hans-Erik Eriksson 1970, olja på duk, ca 45x55 cm