Hans-Erik Eriksson oljemålning
2020-08-12
800795
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Skärgårdsmotiv Stockholm, signerad Hans-Erik Eriksson, olja på duk, ca 61x80 cm
Något flagnad färg