Taklampor patinerad plåt
2020-08-16
800794
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPOR, 1 par, patinerad plåt samt skärm i gult glas, 2000-tal, höjd inkl kedja ca 65 cm
Enstaka nagg vid fästet, syns ej när de är monterade, SAV garanterar inte funktionen