Takplafond med dekor av fiskar
2020-08-16
800784
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TAKPLAFOND, 1900-talets mitt, konvex, etsad/blästrad råglasskiva med dekor av fiskar samt havsgräs, upphängning i mässing, för 8 ljuspunkter, diameter ca 70 cm
Bruksslitage, några nagg vid kanten, ny el dragen, SAV garanterar ej funktionen