Lars Boethius oljemålning
2020-08-14
800744
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS BOETHIUS (1903-1968): Stilleben, signerad, olja på pannå, ca 45x37 cm