Bordslampor 1 par
2020-08-12
800733
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, Bergboms, modell B-024/G-025, 1960-tal, vitlackerad metall samt grönt virat läder, höjd inkl skärm ca 75 cm
Bruksslitage