Golvlampa
2020-08-20
800644
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1930/40-tal, stomme i vitlackerad metall, glaskupa, höjd ca 160 cm
Kupa med skador, stomme i slitage, saknar knopp vid överdel