Jerzy Kolacz oljemålning
2020-08-19
800611
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JERZY KOLACZ (Polen, 1938-2009): Komposition, signerad och daterad Kolacz 82, olja på duk, ca 86x86 cm