Jerzy Kolacz oljemålning
2020-08-19
800593
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JERZY KOLACZ (Polen, 1938-2009): Komposition, olja på duk, ca 50x50 cm
Ytskador