Jerzy Kolacz oljemålning
2020-08-19
800589
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JERZY KOLACZ (Polen, 1938-2009): Komposition, signerad och daterad Kolacz -76, olja på duk, ca 41x58 cm
Smärre ytskador