Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
BERGBOMS, golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i krom, stommens höjd ca 120 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, skärm med hårdare slitage,
800546
2020-08-13