Jerzy Kolacz oljemålning
2020-08-13
800527
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JERZY KOLACZ (Polen, 1938-2009): Komposition, signerad och otydligt daterad Kolacz, olja på duk, ca 81x100 cm
Ytskador