Peter Dahl litografi
2020-08-12
800508
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, bladmått ca 76x55 cm