Bordsarmaturer
2020-08-12
800410
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSARMATURER, 1 par, keramik, Spanien, 1900-talets andra hälft, urnformade, med hänklar, höjd inkl. skärmar ca 88 cm
Nagg