Karaffer slipad dekor
2020-08-12
800372
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARAFFER, 1 par, klar glasmassa, 1800-talets slut, slipad dekor, höjd ca 26 cm
Invändig beläggning, en propp med lagning, nagg