Oidentifierad konstnär
2020-08-13
800345
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st., Genremotiv, olja på pannå, ca 11x9 cm
Krackelyr