Kalle Orstad oljemålning
2020-08-15
800244
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KALLE ORSTAD (1919-1995): "Vinterdag med röd sol", olja på duk, signerad och daterad 1966-67, ca 83x100 cm
Duklagning