Evald Kallstenius oljemålning
2020-08-12
800170
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EVALD KALLSTENIUS (1898-1957): Stilleben med afrikansk figur, signerad, olja på duk ca 55x71 cm