Bordslyster
2020-08-11
800165
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLYSTER, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, för två ljus, marmor och mässing, höjd 38 cm
Slitage