Börje Lindau & Bo Lindekrantz Zero
2020-08-14
800108
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÖRGE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, taklampa, postmodern, 1980-tal, tillverkad för Zero, lackerad metall, diameter ca 70 cm, höjd ca 120 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad