Alexandra Johnsson
2020-08-11
800058
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALEXANDRA JOHNSSON (född 1970): Komposition, gicleétryck, signerad och numrerad.4/90, bladstorlek 54x42 cm