Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, 1900-tal, silver samt slipad kristall, i form av svan med utfällbara vingar, svenska importstämplar, höjd ca 13, längd 13 cm
Ytsmuts
799870
2020-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här