Georg Jensen
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORG JENSEN, 6 dlr, rostfritt stål, glas, bestående av salladsskål med bestick, diam 28 cm, lång skål, längd 44 cm, 1 par ljusstakar, höjd 16 cm, värmeljushållare, höjd 10-21 cm, vissa i originalkartong
Bruksslitage, repor, smuts
799842
2020-08-12