Taklampa 1970-tal
2020-08-14
799786
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, plastreflektorer samt glaskupa, 1970-tal, höjd exkl sladd ca 32 cm
Slitage, SAV garanterar inte funktionen