Petter Thoen
2020-08-16
799742
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Wow, signerad Thoen, 276/350, färglitografi, bladmått, ca 46x32 cm