Iron
2020-08-09
799580
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
IRON (b. 1973 ): "Drömmar", litografi, signerad, bladmått ca 62x44 cm, exkl vit ram