Parti silver
2020-08-11
799566
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KAFFESKEDAR, 12 st., TESKEDAR, mm, silver, 1900-talets mitt, total vikt ca 300 g, etui till kaffeskedar medföljer
Bruksslitage,