Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
POUL M VOLTHER, "Jean", serveringsvagn, Gemla Diö, 1960-tal, fanérad i teak och ek, svartlaminerad klaff, höjd ca 59, 75x50 cm
Hjul med skador, fläckar
799504
2020-08-10