Taklampa Hans-Agne Jakobsson
2020-08-10
799503
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1900-talets mitt, Markaryd, höjd ca 30, diameter 43 cm
Repor