Väggrelief Gösta Millberg
Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
GÖSTA MILLBERG (1922-2008), Väggtavla, Rörstrand, 1970-tal, chamotte, motiv med tjurar, signerad G Millberg, märkt "Rörstrand, Drejargruppen", på baksida, ca 30,5 x 31,5 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre märken och repor
799420
2020-08-14